Çiçek

İçimden Geldi

Filtrele
Temizle

Filtrele

Sizi büyüten, bugünlere gelmenizi sağlayan, sevincinize sizden fazla mutlu olan; üzüntünüze bir o kadar kahrolan, hastalandığınızda başınızda bekleyen kısacası sizinle gülüp sizinle ağlayan annenize en son ne zaman sebepsiz yere bir gülümseme hediye ettiniz?

Her dara düştüğünüzde onun bakışları ile kendinizi huzurda ve güvende hissettiğiniz babanıza doğum günlerinde ve babalar gününde aldığınız gömlekler haricinde ne zaman bir hediye aldınız?

Hayatınıza anlam katan sevgilinizin, gününüzü aydınlığa çeviren eşinizin, zor zamanda derdinize koşan sonradan edinilmiş kardeşleriniz olan dostlarınızın sebepsiz yere mutlu olması için en son ne zaman bir atılımda bulunduğunuzu hatırlıyor musunuz?

Bugün sevdiklerinizi sebepsiz yere mutlu etme günü olsun. Bugün sadece içinizden geldiği için sevdiklerinizi mutlu edin.

444Çiçek, bu özel günler için İçimden Geldi Çiçekleri koleksiyonunu sizlere derledi.

Sevdiklerinize mutlu bir an yaşatmak ve onları ne kadar çok sevdiğinizi dile getirmek için özel günlere ihtiyaç duymadığınızı belirtebileceğiniz içimden geldi hediyeleri sevdiklerinizi mutlu ederken aynı zamanda geleceğe de yatırım yapmanızı sağlıyor. Nasıl mi?

#1 Eğer sevdiklerinize sürpriz çiçek almak için onun doğum gününü veya yildönümünüzü beklemezseniz, hayat telaşı ile unutacağınız bir özel günde “O beni mutlu etmek için illa bir özel günü beklemez” düşüncesi ile karşınızdaki kişi üzülmeyecektir.

#2 Eğer sevdikleriniz için herhangi bir günü diğerlerinden faklı olmadığı halde özel bir güne çevirirseniz, özel günlerde gönderdiğiniz çiçekleri veya aldığınız hediyeleri bir görev gibi içinizden gelerek yapmadığınızı düşünmeyecektir. Sonuçta siz mutlu etmek için sebep aramayan birisiniz.

#3 Sizden uzakta olan sevdiklerinize hiçbir sebep yokken sadece içinizden geldiği için çiçek gönderiyorsanız, bu onu ne kadar çok sevdiğinizi ve önemsediğinizi net bir şekilde gösterecektir. Aynı zamanda uzakları yakın edecek, daima yanında olduğunuzu hissettirecektir.

“Sebebi yok sadece içimden geldi” demek için hangi çiçekler gönderilebilir?

#Saksı çiçekleri

İşyerine gönderilen en favori saksı çiçeği Orkidedir. Zarif görünümleri, uzun ömürlü oluşları ve gösterişli oluşları ile orkideler asla modası geçemeyen çiçeklerdendir. Barış çiçeği spathiphyllum da ofislere ve salonlara çok yakışan zarif bir zambak türüdür.

#Çiçek aranjmanları

Rengarenk kesme çiçeklerle hazırlanan taze çiçek aranjmanları 444Çiçek kalitesi ile sevdiklerinizi mutlu etmek için hazırlanır ve kapısına teslim edilir. Dilerseniz sadece güllerle, lilyumlarla, papatyalarla veya karanfillerle düz bir aranjman tercih edebilir; dilerseniz de renk renk çiçeklerle özel tasarlanmış çiçek aranjmanlarından birini seçebilirsiniz.

#Erkeğe çiçek

Erkeklerin çiçek sevmediği bir şehir efsanesidir. Üstelik erkeğe hitap eden çiçek de bulunur. Mesela bonsai ağacı, erkeklerin en sevdikleri çiçek türlerindendir. Masalarında bulunan, onlar kadar güçlü bir ağaç, daha ne olsun? Cam fanus içinde hazırlanmış teraryum, erkekler için değerlendirebileceğiniz seçenekler arasındaki çiçeklerden.

#Anneye çiçek

Güzel annelerimiz her şeyin en güzelini hak eder. Elbette sürprizlerin de en güzeli annelerimiz için olmalıdır. Yalnızca “Seni seviyorum anne” dediğimizde bile mutluluktan havalara uçan annelerimize bugün mis kokulu bir çiçek buketi göndermeye ne dersiniz?

#Babaya çiçek

Daha önce hiç babanıza çiçek göndermediyseniz bugün o gün olmalı! Neden babalara hiç çiçek gönderilmez? Anneler kadar değerli değiller mi? Elbette değerliler. Onların da duyguları var üstelik. Biraz daha sert durmaları onların da zarif sürprizleri sevmediği anlamına gelmiyor. Eğer ne kadar haklı olduğumuza inanmıyorsanız babanıza hemen bir çiçek aranjmanı gönderin. Üzerine de güzel bir not yazmayı ihmal etmeyin tabii. Onu ne kadar mutlu ettiğinizi görün, asla pişman olmayacaksınız.

#Sevgiliye çiçek

Güller kadar güzel kokan, orkide kadar zarif, karanfil kadar mağrur sevgilinize yapacağınız en güzel sürpriz hiç ummadığı anda kapısına bir buket çiçek yollamaktır. Çiçeklerin pozitif enerjisi ile sevgiliniz tüm gün gülümseyecek, bu zarif jestinizi asla unutmayacaktır.