Çiçek

Kutuda Çiçekler

Filtrele
Temizle

Filtrele

Kutuda Çiçek

Modern çiçek aranjmanlarından hoşlananların tercihi olan kutuda çiçekler 444çiçek'te zengin içerikleriyle sizleri bekliyor. Silindir ve kare biçimli kutularda yer alan kırmızı, beyaz, lila ve daha birçok kutuda çiçek çeşitleri sevdiklerinize en taze ve şık halleriyle sunabilirsiniz.

İsme Özel Kutuda Çiçekler

Son yılların en trend çiçek aranjmanlarından olan isme özel çiçekler, yaratıcı tasarımları ve zengin çiçek içerikleriyle göz dolduruyor. Sevdiklerinizin isimlerindeki her harf için bir kutu kırmızı gül özenle bir araya getiriliyor. Her kırmızı aranjmanın merkezine yerleştirilen beyaz güller ise birer harfi temsil ediyor. Kutular yan yana dizildiğinde, sevdiklerinizin ismi zarif ve dolgun güller ile ortaya çıkarıyor. Aynı tasarım fikrini çiftler için de uygulatmak mümkün. Seçeceğiniz 3 kutu kırmızı gül aranjmanına kendi adınızın ve hayatınızdaki en özel kişinin baş harfini beyaz güllerle yazdırabilir ve güllerden oluşan kutuda gül ile kalpleri yan yana getirebilirsiniz. Bu imkanı sunan, İkili Kişiye Özel Kalpli Aşkın Baş Harfi Kırmızı Güller aranjmanı 86 adet kırmızı ve 47 adet beyaz gül içeriyor.

Silindir Kutularda Sunulan Çiçekler

Sevdiklerinize çiçekleri kapaklı şık bir kutuda göndermek isterseniz 444çiçek sade ve zarif taşlı kutularıyla yanınızda! Renk Cümbüşü Gül ve Lilyum Bahçesi; 53 adet beyaz lilyum, 21 adet yeşil biçme, 19 adet turuncu ve 19 adet de pembe çardak gülü içeriyor. Yuvarlak kutusuyla dinamik bir görüntü oluşturan aranjman, adının hakkını vererek adeta bir renk şöleni sunuyor. İncili Pembe Kutuda Karışık Gül Aranjmanı ise taşıdığı çiçekler kadar zarif olan inci sap detayıyla dikkat çekiyor. Silindir kutulu aranjmanlar arasında sevdiklerinizin adını çiçeklerle yazdırabileceğiniz seçenekler bulmanız da mümkün.

Sevimli Hayvan Motifli Kutular

Zarif ve renkli çiçekler bu kez sevimli tavşan figürlerini taşıyan özel kutularla buluşuyor ve ortaya neşe dolu aranjmanlar çıkıyor. 444çiçek'in Sevimli Kutular ismini verdiği bu ürünlerin en dikkat çekici tarafı ise kutuda yer alan tavşan kulakları. Papatya, gül ve tarçın çubuklarıyla süslenen Sevimli Kutular sevdiklerinizin gününe neşe katmaya aday. Kutudaki çiçeklerinizi pelüş oyuncaklar eşliğinde göndermek isterseniz Sevimli Eşek ve Rengarenk Gül Bahçesi aranjmanını seçebilirsiniz. 444çiçek en özel ürünleri, ekonomik fiyatları ve hızlı teslimat süreci ile daima yanınızda!