Çiçek

Açılış Tören

Filtrele
Temizle

Filtrele

Sevdiklerimizin yeni girişimleri sırasında onlara destek olmak, başarılarını takdir etmek ve onlarla ne kadar gurur duyduğumuzu dile getirebilmenin en etkili yolu çiçek göndermektir. Açılış için çiçek göndermek çok eski bir adettir. Çiçekler canlı oluşları sebebi ile yenilenmeyi, tazeliği temsil ettikleri için insan ilişkilerinde eskiden beri bir yeri olmuştur. En güzel hislerin tercümanıdırlar. Bu sebeple iyi dilek dilenmek istenilen her anda akla ilk gelen şeydir.

Yeni bir girişime ilk adımı atarken tatlı bir heyecan vardır. Planlanan, hayal edilen onlarca şey gerçekleşecek mi? Kazanç umulduğu gibi olacak mı? Acaba doğru bir zaman mıydı? Akıldan onlarca soru geçer. Sevdiklerinizin bu heyecan dolu anlarında, ne kadar desteklendiklerini ve önemsendiklerini hissettirebilmek için onlara 444Çiçek’in tören çelenkleri seçeneklerinden en beğendiğinizi gönderebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz notu da özel olarak iletebilir, içten bir tebrik mesajı verebilirsiniz.

İşyeri açılışı için hangi çiçek gönderilir?

işyeri açılış çiçekleri arasında en popüler olanı gerbera çelenkleridir. Boyut olarak büyük, gösterişli ve de zarif oluşları nedeni ile çelenklerde sıklıkla kullanılırlar.

# Açılış için çelenk

Karanfiller ve gerberalar açılış çelenklerinin en çok tercih edilen çiçeklerindendir. Genellikle pembe, kırmızı ve beyaz renkler tercih edilir. Mutluluğu, coşkuyu ve temizliği simgeleyen bu renklerin kullanılmasının bir nedeni de tören için dilenen dilekler oluşlarıdır.

Açılış için gönderebileceğiniz çelenkler ikili ve tekli halde olabilecek seçeneklere sahiptirler. Eğer daha sade bir görünüm istiyorsanız tek katlı ayaklı açılış sepeti, daha fazla çiçek olsun istiyorsanız da iki katlı bir açılış sepeti tercih edebilirsiniz.

#Açılış için çiçek sepeti

Açılışlar için yalnızca çelenk gönderilir diye bir kural yoktur. Alışılagelmiş hali öyledir ancak son yıllarda açılışlar için yepyeni zarif bir çiçek fikri daha gelişmiştir; “çiçek sepetleri

Gösterişli antoryumlar, beyaz güller, lilyumlar, gerberalar ile çeşitli çiçeklerle hazırlanan bu özel çiçek sepeti aranjmanları, açılışlarda daha az gösterişli ancak çok daha özel bir çiçek göndermek isteyenlerin tercihi.

#Açılış için ferforje

Ferforje çelengin aksine demir üzerinde çiçeklerin yerleştirilmesi ile oluşur. Fransız mimarisinden gelen zarif bir çelenk türüdür diyebiliriz. Çelenge nazaran biraz daha kısa boylu olan ancak çiçeklerin ön planda oluğu, zarif bir çiçek sunumudur. Akrabalarınıza, arkadaşlarınıza, yeni bir girişimini tebrik edeceğiniz iş ortaklarınıza, nişan veya nikah gibi geleceğe dair güzel adımlar atılan bütün törenlerde gönderilebilecek en özel çiçekler 444Çiçek’te sizler için tasarlandı.

Açılış tebrik mesajları

"Yeni iş yeri açılışınızın, size ve ailenize mutluluk ve başarı getirmesini diler, bu ilk adımın daha nice yeni adımlara vesile olmasını ve her şeyin gönlünüzce gerçekleşmesini temenni ederiz."

"Çalışmalarının karşılığını alıyor olman beni de en az senin kadar mutlu ediyor. Belki orada değilim ama tüm kalbim seninle. Huzurlu, başarı dolu, hayırlı ve bereketli bir iş yaşamı dilerim."

"İnancını, gayretini ve cesaretini tebrik ederim, dilerim bu adımın seni hayırlı yollara çıkarır, her şey gönlünce olsun. Seninle gurur duyuyorum."

"Açılışınızın hayırlara vesile olmasını temenni eder, yeni yerinizde her şeyin gönlünüzce gerçekleşmesini dileriz."