Filtrele
Temizle

Filtrele

Teraryum Çiçeği

Sevdiklerinize hediye ettiğiniz çiçeğin güzel olduğu kadar kalıcı olmasını, onu her gördüğünde sizi hatırlamasını ister misiniz? Öyleyse hediye tercihinizi teraryumlardan yana yapabilirsiniz. Kolay bakımı, zarif aksesuarları bulunan ve içinde olduğu her mekana zarif bir hava katan bu hediyelikler herkes tarafından büyük mutlulukla karşılanır.

Teraryumlarda Bitki Çeşitliliği

Son yılların en popüler hediyeliklerinden ve hobilerinden bir tanesi olan teraryumlar, hem kadınlar hem de erkekler için ideal bir hediye seçeneği. Fazla bakım gerektirmeden canlılıklarını korudukları için zamanı olmayan kimselere çiçek hediye etmek istediğinizde harika bir seçim olabilir.

Cam fanus teraryumlar, içine doldurulan toprak, taş ve çeşitli bitkilerden oluşur; fanusların şekilleri, içinde kullanılan bitkilerin ve aksesuarların farklılıkları sayesinde değişkenlik gösterir. Böylece her zevke uygun şık bir teraryum bulmak mümkün olur.

444Çiçek’ten seçebileceğiniz teraryumlar içinde; yuvarlak formlu ve geniş fanuslar, teraryuma uygun ve zorlu bir bakım istemeyen bitkiler, bitkilerle uyumlu, teraryuma zenginlik katan aksesuarlar bulunur. Özenle dizayn edilen teraryumların içlerindeki bitkiler ve aksesuarlar minyatür bir doğa gibi görünecek şekilde seçilir. Bu şekilde evlerin ya da ofislerin neresinde bulunurlarsa bulunsunlar, mekana canlılık ve ferahlık kazandırır.

Sevdiklerinizi En Şık Teraryumlar İle Sevindirin

Birbirinden özel teraryumları 444Çiçek’in hızlı teslimat fırsatları ile önemli günlerde sevdiklerinize göndererek onları sevindirmeye ne dersiniz? 444Çiçek her zevke uygun teraryum çeşitlerini beğeninize sunar. Anneler Günü ya da Sevgililer Günü için uygun bir seçim olan ve kadınların çok beğeneceği orkideli teraryumlar klasik buket çiçekleri ya da saksı çiçeklerine zarif bir alternatif olur. Göz alıcı mor orkidelerin farklı sukulentler ve mantar aksesuarlarla süslendiği feminen dizaynlara sahip teraryumlar unutulmaz birer hediye olmaya adaylar.

Bonsai’lerden hoşlanan sevdiklerinize ise Bonsai bahçesi teraryum çiçeği tercih edebilirsiniz. Bonsai yetiştirmek için en uygun araçlardan bir tanesi olan teraryumlar küçük ağaçların gövdesini korumak için de ideal. Evinde evcil hayvanları olanlara Bonsai hediye etmek istiyorsanız bu teraryumlar en iyi seçimlerinizden biri. Sukulentler, yosunlar ve süs ördekleriyle süslenmiş olan bu sade dizayn sadece sevdiklerinize değil, aranızda profesyonel ilişki olan iş arkadaşlarınız ya da patronunuza yollamak için de güzel bir seçim. Bonsai, kolay bakımı sayesinde sık seyahate çıkan sevdiklerinize yollanabilecek en ideal çiçeklerden biridir.

Özel Günler İçin Özel Teraryum Tasarımları

İçinde kullanılan şık ve neşeli aksesuarlar 444Çiçek teraryumlarını çok daha ilgi çekici bir hale getirir. Özellikle de küçük hayvan objeleriyle minyatür bir sahne gibi hazırlanmış olan tasarımlar küçük yaşlardaki aile üyelerine hediye etmek için çok güzel bir seçim olabilir. Çocuklara özel günlerde ya da doğum günlerinde çocuklarınıza ya da ailenizin minik üyelerine hediye olarak yollayabilirsiniz.

Daha sade tasarımlara sahip, çoğunlukla farklı renkler ve cinslerdeki sukulentlerden oluşmuş olan teraryum dizaynları ise evinin dekorasyonuna önem veren sevdikleriniz için oldukça düşünceli bir hediye olmaya aday. Bu tasarımlar hem farklı tarzlarda dekore edilmiş evlerde hem de ofis gibi resmi ortamlarda uyumlu ve zarif aksesuarlar olarak kullanmak için son derece uygun.

Yılbaşı, bayramlar, özel günler ve doğum günlerinde sevdiklerinizi dünyanın başka bir ucunda dahi olsa sevindirmek istiyorsanız 444Çiçek’in birbirinden özel teraryumlarından birini tercih edebilirsiniz. 7/24 sipariş verebileceğiniz 444Çiçek görsellerde gördüğünüz çiçeklerin aynısını sevdiklerinize aynı gün teslimat avantajı ile ulaştırır. Dilerseniz teslimat saatini de belirleyeceğiniz teraryum siparişinizi hemen 444Çiçek’ten verebilir, sevdiklerinizin yüzünde hoş bir tebessüm oluşturabilirsiniz.