Çiçek

Yeni Bebek

Filtrele
Temizle

Filtrele

Yeni Bebek Tebriği

Eve gelen yeni bebek, yepyeni bir hayatın başlangıcıdır. 9 ay boyunca beklenen o an geldiğinde, ilk bakışta unutulur çekilen bütün sıkıntılar. Tüm endişelerin yerini umut kaplar, mutluluk kaplar. Bir bebek kahkahası ile şenlenir evin her yeri.

Hayata yeni gelen bir bebeğin koruyuculuğunu yapan, taze anne -  babaların heyecanı anlatılmakla bitmez. Daha önce çocuk sahibi olan ebeveynler de ilk evlatlarını kucaklarına alan ebeveynler de tarifsiz bir heyecan yaşarlar. Akıllarında o küçücük meleğin nasıl büyüyeceği vardır. Doğum yapan anneye çiçek göndermek, taze annenin mutluluğunu katlayacak, endişelerinin geçmesine yardımcı olacaktır.

444Çiçek’in yeni bebek için hediye seçenekleri ile sevdiklerinizin bu en özel günlerinde yanlarında olup onlara desteğinizi gösterebilirsiniz. Bedenen yanlarında olamasanız da tatlı sürprizinizle yüzlerini gülümsetebilirsiniz.

Yeni doğan bebek için kutlamalarınızı en güzel çiçeklerle yapmak için Yeni Bebek Çiçekleri kategorisinde yer alan birbirinden özel ve zarif çiçeklerden birini seçebilir, sevdiklerinize desteğinizi temsili olarak gösterebilirsiniz.

 

Yeni doğmuş bebek için çiçek gönderirken dikkat edilmesi gerekenler;

#1 Ailenin nerede olduğu çok önemlidir. Birçok hastane çiçek kabul etmediği için eve göndermeniz daha doğru olacaktır. Hastane kabul etse dahi ailenin çiçeği eve taşıması fazlaca zahmetli olacaktır.

#2 Bebeğin cinsiyetine göre seçeceğiniz hediyeyi şekillendirebilirsiniz. Mavi veya pembe renkli, yeni bebek temalı aranjmanlardan en beğendiğinizi seçebilirsiniz.

#3 Saksı çiçeği mi kesme çiçek mi yoksa çiçek sepeti mi? Bu üçleme düşmeden önce çiçeği bebekten ziyade ebeveynlere gönderdiğinizi unutmayın. Anne ve babanın tercihini tahmin ederek güzel bir aranjman veya salon çiçeği tercih edebilirsiniz.

Yeni bebek için hangi çiçekler gönderilir?

#Orkide

Orkideler şık görünümleri ile zarif duyguların ifadesidir. Orkide kadar güzel bebeklerin annelerini bu zarif çiçekle taçlandırabilirsiniz.

#Kırmızı gül

Tutkulu sevgilerin timsali olan kırmızı güller, en tutkulu sevgi olan evlat sevgisi için ideal çiçeklerdendir. Evlat kadar tutku dolu başka bir aşk olabilir mi?

#Beyaz papatya

Tertemiz hislerin en güzel göstergesi beyaz papatyalar yeni ebeveynlerin kalplerini ısıtacak, yüzlerini gülümsetecek çiçeklerdendir. Dilerseniz rengarenk papatyalarla gelecek enkli ve neşeli günlerin habercisi olabilirsiniz.

#Lilyum

Mis kokulu bir lilyum buketi, mis kokulu bebeklerin annelerine sevgi dolu bir sürpriz olacak. Bebekler kadar masum ve temiz lilyumlar, taze anne - babalara sevgi dolu bir sürpriz olacak.

#Karanfil

Temiz, sonsuz duyguların ifadesi rengarenk karanfillerle sevdiklerinizin hayatlarındaki bu büyük değişimi tebrik edebilir, hayatlarının en özel günlerinden birini kutlayabilirsiniz.

#Salon çiçekleri

Yeni bebek ile birlikte büyüyecek, serpilecek uzun ömürlü bir saksı çiçeği ile aileye yeni katılan meleğin gelişini tebrik edebilirsiniz.

Çiçeğinizi gönderirken, ona hayatınız boyunca duyacağınız sevgiyi ve aileye olan tebriğinizi iletebileceğiniz bir mesajı da üzerine ekleyebilirsiniz.

Yeni bebek için tebrik mesajları;

Cennet kokan minik meleğinizin kalbinden merhamet, sevgi ve saygı eksik olmasın. Mutluluğunuzu paylaşıyoruz. Mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir gelecek dileklerimizle.

Ailemizin en küçük ve yeni üyesine dünyamıza hoş geldin diyor size ve ailemize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Gözlerini dünyaya ilk kez açan bebeğinize, sizinle birlikte uzun ve mutlu bir ömür diliyoruz.

Hoş geldin minik bebek. Sefalar getirdin bizlere. Gülümsemenle tüm olumsuzlukları mutluluğa çevir, yolun aydınlık ve umut dolu olsun. Mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir gelecek dileğimizle…

Hoş geldin tatlı bebek. Annen ve babanla sağlıklı, huzurlu, uzun ve mutlu ömrün olsun. İyi ki geldin.

Bana amca/teyze olma şansını yaşatan minik melek, seni çok bekledik, çok ümit ettik. Nihayet kavuştuk. Hoş geldin dünyamıza.