Çiçek

Yeni İş

Filtrele
Temizle

Filtrele

Yeni İş Tebriği

Yeni işe başlamanın verdiği o tatlı heyecan çok başkadır. Okula ilk defa başlayacak gibi bir heyecan sarar insanın içini. Ne kadar tecrübesi olsa da yeni bir ortama girmek heyecanlandırırken bir de ilk işine başlayacak olanları düşünün.

Akıllarda onlarca soru vardır. İşe başlanacak yerin nasıl bir yer olduğu, iş arkadaşları ile iletişiminin nasıl olacağı, işin beklediği kadar tatmin edip edemeyeceği ve daha bir çok şey akıllarda dolanıp durur.

Heyecanı taze olan sevdiklerinize mutluluk verici bir sürpriz yapmak isterseniz yeni iş tebrik çiçeği çok doğru bir tercih.

Yeni iş çiçeği neden gönderilir?

Terfi Çiçeği

Sevdiklerinize yeni iş tebrik çiçeği göndermek onlara tüm başarılarında arkalarında olduğunuzu ve onlarla gurur duyduğunuzu belirtebilmenin en güzel yoludur. Aynı zamanda yeni işe başlayan birine gelen çiçek, iş arkadaşları tarafından da, arkadaşınızın sevilen biri olduğunu gösterecektir. Arkadaş çevresi geniş ve sevilen kişilerin yeni ortamlara kabul edilmesi çok daha kolaydır.

Kimlere yeni iş çiçeği gönderilir?

Yeni iş hediyesi, sevdiklerinizi yalnızca mutlu etmeyecek, bu kadar ince düşünceli olduğunuz için sizi her zaman özel bir arkadaş yapacaktır. Yeni işe çiçek göndermek bilhassa iş hayatına yeni atılanlar için çok önemlidir.

#1 İlk işine başlayacak olanlara alınacak çiçek

İş hayatına yeni girecek olanlar için ilk gün fazlası ile heyecan verici hatta zaman zaman da korkutucudur. Yapılacak iş, çalışma ortamı ve iş arkadaşları kişilerin gözünü epey korkutur. Bu heyecan dolu ilk gününde masasına gelen bir çiçek ile gelecek olan mutluluğu ise tarif edebilecek en güzel fotoğraf içten bir gülümsemedir.

#2 Terfi alanlara gönderilebilecek çiçek

Uzun yıllar emek ile sabır ile beklenen o gün geldiğinde, sevdiklerinizin yaşadığı o gurur verici ana tanıklık etmek, hak ettiği yere geldiğini ve onunla ne kadar gurur duyduğunuzu dile getirmek için terfi çiçekleri benzersiz bir yoldur.

#3 İş değiştiren sevdiklerinize alınacak çiçek

Sevdiklerinizin daha önce olduğu gibi şimdi de yanında olduğunuzu belirtmek için iş değişimlerinde çiçek göndererek yeni işlerini tebrik edebilirsiniz.

Yeni işe başlayanlara hangi çiçekler gönderilir?

Eğer işe başlayacağı ortam hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz büyük bir çiçek göndermenizi önermeyiz. Bunun yerine daha zarif ve masasına sığabilecek boyutta bir çiçek tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Beyaz lilyumlar, papatyalar veya karışık çiçek sepeti aranjmanları ya da barış çiçeği, bonsai, orkide gibi saksı çiçekleri sevdiklerinizin baktıkça sizi anımsayacağı hoş seçimler olabilir. Cam fanusta hazırlanmış içinde kaktüs ve sukulentten oluşan teraryum çiçeği diğer bir alternatifiniz olabilir.

444Çiçek’in yeni işe çiçek kategorisinde bulunan onlarca üründen birini sevdiklerinize gönderebilir, tatlı heyecanlarına ortak olabilirsiniz.

Terfi ve iş tebriği mesajları

Göndereceğiniz çiçeklere mutlaka bir iş tebriği mesajı eklemeyi de unutmayın. İşte sizin için önerebileceğimiz çiçek gönderirken kullanabileceğiniz terfi ve yeni iş tebrik mesajları;

Hayatın boyunca başarılara imza atmanı dilerim. Yeni görevinde mutluluklar, yolun açık olsun.

Attığın her adımda arkandayız, seninle gurur duyuyoruz. yeni işinde her şey gönlünce olsun, seni çok seviyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle.

Umudun ve gayretinle bunu hak ettin, hiçbir gücün seni yıldırmasına izin vermedin ve şimdi emeğinin karşılığını alıyorsun. Umarım hayatında daha nice başarılar yaşarsın. Tebrik ederim.

Sen başlamak için hep kararlı ol, gerisi mutlaka gelecektir. Tüm başarılar seninle olsun, gülen gözlerin hep azimle dolsun.

Aramızdan ayrılışın bizi ne kadar üzse de senin adına hepimiz çok mutluyuz. Başarıların daim olsun. Bizleri sakın unutma.

Daha fazlası için Yeni İş Mesajları sayfamızdaki mesaj örneklerinden yararlanabilirsiniz..